Aktualności - maszyny, urządzenia, technologie


Informacje z życia firmy


Mieszadła do gumy ksantanowej

Mieszadła do gumy ksantanowej

Gumę ksantanową w procesie produkcyjnym można spotkać bardzo często. Ktoś by powiedział: guma ksantanowa jest wszędzie! Dowiedz się więcej o surowcu jakim jest guma ksantanowa a także skutecznych rozwiązanich eleminujących problemy związane z jej przetwarzaniem w procesach produkcyjnych.


Homogenizator, mieszalnik homogenizujący - skalowanie

Homogenizator, mieszalnik homogenizacyjny - skalowanie

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem technicznym wyjaśniającym (na bazie rzeczywistego przykładu wdrożenia) - w jaki sposób można skalować (dostosować do wartości przemysłowych) homogenizator - mieszalnik homogenizacyjny.


Uszczelnienia obrotowe CinchSeal

Alternatywa uszczelnień dławicowych - uszczelnienia obrotowe

Uszczelnienia obrotowe - skuteczna alternatywa uszczelnień dławicowych (dławnicowych). Zobacz video pokazujące zasadę działania uszczelnień obrotowych, poznaj ich zalety i dowiedz się w jakich rozwiązaniach oraz przy jakich produktach sprawdzają się najlepiej.Suszarnie, chłodziarki fluidalne, przenośniki wibracyjne Carrier

Miło nam poinformować, że firma INDASOL nawiązała współpracę ze światowym liderem w zakresie technologii suszarni fluidalnych oraz przenośników wibracyjnych.


Turbomikser - mieszadło wysokoobrotowe

Technologia mieszania za pomocą mieszadła wysokoobrotowego (turbomikser) o wysokim współczynniku ścinania. Opatentowana konstrukcja główki mieszającej spełnia najwyższe standardy higieniczne 3A oraz umożliwia mycie w systemie CIP.


Targi Polagra-Tech 2019

Targi POLAGRA-TECH 2019, są bardzo dobrą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty oraz spotkania i rozmowy z naszymi obecnymi klientami. Jest to również okazja do poznania nowych klientów, zainteresowanych naszymi rozwiązaniami.


Indasol na konferencji Machine-Tech 2019

Z przyjemnością informujemy, o naszym uczestnictwie w konferencji przeznaczonej tematyce innowacyjnych rozwiązań stosowanych w zakładach produkcyjnych Machine-Tech, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania.


Filtracja cieczy, czyli jak dobrać najlepsze rozwiązanie?

Jest kilka istotnych parametrów w przypadku doboru najlepszego rozwiązania w zakresie filtracji cieczy. Najczęściej brane pod uwagę to: rodzaj filtrowanego medium, wydajność/przepływ filtra, oczko filtracji, ilość/rodzaj zanieczyszczeń, temperatura filtracji.


Homogenizator wysokociśnieniowy - czy istnieje inna alternatywa?

Czy do każdego procesu mieszania i ujednolicania potrzebujemy technologii homogenizacji wysokociśnieniowej? Proponujemy homogenizator rotacyjny jako alternatywę dla konwencjonalnych homogenizatorów wysokociśnieniowych.


Nowe, higieniczne przesiewacze wibracyjne

Po wielu udanych instalacjach i pomyślnych wdrożeniach w Polsce przedstawiamy Państwu kontrolne przesiewacze wibracyjne do oddzielania zanieczyszczeń i zbryleń w produktach.


Uszczelnienia wałów – czy można to robić inaczej?

Uszczelnienia wałów obrotowych w procesach produkcyjnych to temat o bardzo szerokim zakresie. Nasza firma wyspecjalizowała się w wąskim obszarze, a mianowicie w uszczelnieniach wałów obrotowych do ok. 400 obr./min.


INDASOL na targach Polagra-Tech w Poznaniu

Na tegorocznych targach POLAGRA-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich firma INDASOL była obecna na stoiskach naszych partnerów, firmy Russell Finex oraz Sesotec. Dziękujemy za odwiedzenie nas.


Indasol na targach SyMas 2017

9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych były dobrą okazją aby zaproponować rozwiązania firmy INDASOL. Byliśmy obecni na stoiskach naszych partnerów: Admix, Cinchseal.


Podziękowania Polagra-Tech 2017

Po raz kolejny gościliśmy na POLAGRA-TECH 2017, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Byliśmy obecni na stoiskach naszych partnerów, firmy Russell Finex oraz Sesotec. Dziękujemy za owocne i ciekawe rozmowy.

Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy