Aktualności - maszyny, urządzenia, technologie


Informacje z życia firmy


Stanowisko Admix - SyMas 2017

Indasol na targach SyMas 2017

9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych były dobrą okazją aby zaproponować rozwiązania firmy INDASOL. Byliśmy obecni na stoiskach naszych partnerów: firmy Admix, światowego specjalisty w mieszaniu proszków z cieczami oraz Cinchseal, specjalisty uszczelniania wałów obrotowych.


Stanowisko Russell Finex - targi Polagra-Tech 2017

Podziękowania Polagra-Tech 2017

Po raz kolejny gościliśmy na POLAGRA-TECH 2017, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Byliśmy obecni na stoiskach naszych partnerów, firmy Russell Finex oraz Sesotec. Dziękujemy za owocne i ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą dla Państwa przydatne.


Przemysłowy filtr samoczyszczący do cieczy

Filtracja cieczy, czyli jak dobrać najlepsze rozwiązanie?

Jest kilka istotnych parametrów w przypadku doboru najlepszego rozwiązania w zakresie filtracji cieczy. Najczęściej brane pod uwagę to: rodzaj filtrowanego medium, wydajność/przepływ filtra, oczko filtracji, ilość/rodzaj zanieczyszczeń, temperatura filtracji.Homogenizator wysokociśnieniowy - czy istnieje inna alternatywa?

Czy do każdego procesu mieszania i ujednolicania potrzebujemy technologii homogenizacji wysokociśnieniowej? Proponujemy homogenizator rotacyjny jako alternatywę dla konwencjonalnych homogenizatorów wysokociśnieniowych.


Nowe, higieniczne przesiewacze wibracyjne

Po wielu instalacjach i wdrożeniach w Polsce przedstawiamy kontrolne przesiewacze wibracyjne do oddzielania zanieczyszczeń i zbryleń w produktach. Wysokowydajne, łatwe w utrzymaniu przesiewacze przeznaczone m.in. dla przemysłu spożywczego.


Turbomikser, mieszadło wysokoobrotowe do wielu zastosowań

Technologia mieszania za pomocą mieszadła wysokoobrotowego o wysokim współczynniku ścinania. Opatentowana konstrukcja główki mieszającej spełnia najwyższe standardy higieniczne 3A oraz umożliwia mycie w systemie CIP.


Uszczelnienia wałów – czy można to robić inaczej?

Uszczelnienia wałów obrotowych w procesach produkcyjnych to temat o bardzo szerokim zakresie. Nasza firma wyspecjalizowała się w wąskim obszarze, a mianowicie w uszczelnieniach wałów obrotowych do ok. 400 obr./min.

INDASOL na targach Polagra-Tech w Poznaniu

Na tegorocznych targach POLAGRA-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich byliśmy obecni na stoiskach naszych partnerów, firmy Russell Finex oraz Sesotec. Dziękujemy za odwiedzenie nas na stoiskach naszych partnerów podczas tegorocznych targów POLAGRA-TECH.