Uszczelnienia wałów – czy można inaczej?


Uszczelnienia wałów – czy można inaczej?


Uszczelnienia wałów obrotowych w procesach produkcyjnych to temat o bardzo szerokim zakresie. Nasza firma wyspecjalizowała się w wąskim obszarze, a mianowicie w uszczelnieniach wałów obrotowych do ok. 400 obr./min.

Ta wąska specjalizacja, pozwala nam na dostarczenie wiedzy i skutecznych sposobów uszczelnienia wałów obrotowych takich maszyn jak: przenośniki ślimakowe, mieszarki łopatkowe, miksery poziome, młyny, kruszarki oraz inne urządzenia z wałami obrotowymi.

Z sukcesem dostarczamy rozwiązania uszczelnień dla wszelkich branż, zaczynając od przetwórców żywności, branży chemicznej oraz szorstkich, ściernych proszków, takich jak cement, krzemionka czy gips.

CinchSeal to unikatowe rozwiązanie, zaprojektowane tak, aby uszczelniać miejsca straty proszków, zawiesin oraz innych materiałów sypkich w rotacyjnych procesach przetwarzania. Uszczelki są niesłychanie efektywne, eliminują straty materiału, zniszczenia wałów, łożysk i innego wyposażenia. Nieprzewidziane przestoje w produkcji stają się przeszłością, a wymiana wkładów filtrujących zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Do największych zalet, które sprawiają, że specjaliści sięgają po nasze rozwiązania, należy zaliczyć to, że są łatwe w montażu i eksploatacji, mogą pracować z wałami pracującymi z odchyłem („biciem”) osiowym do 0,6 cm, zachowując stałe uszczelnienie. Skutecznie eliminują wycieki produktu, nie powodując uszkodzeń wałów, napędów i łożysk.

Wał obrotowy przed instalacją uszczelnienia CinchSeal
Wał przed instalacją uszczelnienia CinchSeal
Wał obrotowy po instalacji nowego uszczelnienia CinchSeal
Wał po instalacji uszczelnienia CinchSeal
Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy