Indasol na targach SyMas 2017 w Krakowie


Dziękujemy za wizytę na targach SyMas w Krakowie


9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych w Krakowie były dla nas dobrą okazją aby zaproponować rozwiązania firmy INDASOL Industrial Solution. W ciągu dwóch dni targów byliśmy obecni na stoiskach dwóch naszych partnerów: firmy Admix, światowego specjalisty w mieszaniu proszków z cieczami oraz Cinchseal, specjalisty w zakresie uszczelniania wałów obrotowych. Dziękujemy za odwiedzenie stoisk oraz miłe i owocne rozmowy. Mamy nadzieję, że zaproponowane rozwiązania pomogą w usprawnieniu Państwa procesów produkcyjnych.


Mikser szybkoobrotowy Rotosolver

Firma Admix zaprezentowała rozwiązania w zakresie transportu oraz mieszania proszków, jak również homogenizacji mieszanek. Dużą uwagę zwiedzających wzbudzał mikser szybkoobrotowy Rotosolver. Technologia umożliwiająca uwadnianie, mieszanie dodatków takich jak pektyny, karbomery, gumy i inne zagęstniki w jak najkrótszym czasie – zmniejszając czas mieszania z kilku godzin do kilkunastu minut!

Przedstawiliśmy również najwyższej jakości mieszadło do mieszania wolnoobrotowego typu Rotofoil. Jesteśmy w stanie mieszać ciecze w zbiornikach o pojemności nawet 600 000 litrów. Zapewniamy zaprojektowanie mieszadła o najniższym możliwym zużyciu energetycznym.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również miksery liniowe. Homogenizator liniowy BSM, który dzięki unikalnej technologii 3 rotorów i statorów tworzących 6 stref ścinania umieszczonych jedna za drugą. Ten unikalny młyn na mokro jest w stanie zmniejszyć cząstki nawet poniżej jednego mikrona. W wielu aplikacjach może to być bardzo opłacalna alternatywa dla homogenizatorów wysokociśnieniowych.


Uszczelnienie wału obrotowego CinchSeal seria 7800Na stanowisku firmy Cinchseal przedstawiliśmy unikalne rozwiązanie do uszczelnień wałów wolnoobrotowych. Większość urządzeń do przeróbki materiałów proszkowych, takie jak np. miksery wstęgowe, przenośniki ślimakowe, czy też dozowniki celkowe potrzebują skutecznego sposobu uszczelnień.

Skuteczny, a zarazem prosty sposób uszczelnień wałków obrotowych jaki proponujemy polega na aplikacji wkładu uszczelniającego, który kręci razem z wałem, a uszczelnienie tworzy się w oddzielnej obudowie. Rozwiązanie nasze jest doskonałą alternatywą do aktualnie istniejących, i w wielu przypadkach nieskutecznych sposobów uszczelnień.

Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SyMas
Stanowisko Admix - SyMas 2017
Stanowisko Cinchseal - SyMas 2017
Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy