Nowe, higieniczne przesiewacze wibracyjne


Nowe przesiewacze wibracyjne w naszej ofercie


Przesiewacz wibracyjny Russell Compact SievePo wielu udanych instalacjach i pomyślnych wdrożeniach w Polsce przedstawiamy Państwu kontrolne przesiewacze wibracyjne do oddzielania zanieczyszczeń i zbryleń w produktach. Wysokowydajne, łatwe w utrzymaniu przesiewacze kontrolne przeznaczone dla m.in. przemysłu spożywczego.

Przesiewacze wibracyjne na hali produkcyjnej Przesiewacze wibracyjne opracowano specjalnie do stosowania w krytycznych punktach kontroli CCP w liniach produkcyjnych produktów spożywczych, np. mleka w proszku, sproszkowanych mieszanek, mąki pszennej, mąki żytniej i innych.

Zaprojektowany zgodnie z wymaganiami FDA i 3-A, jest najbardziej higienicznym przesiewaczem spośród oferowanych na rynku. Unikalna konstrukcja osiąga duże wydajności przepływu przy zachowaniu małych rozmiarów.

Niezależnie od tego czy planują Państwo budowę nowej instalacji, gdzie będą chcieli Państwo chronić produkt przed zanieczyszczeniami, czy też chcecie Państwo poprawić bezpieczeństwo i wydajność pracujących już instalacji. Dzięki kompaktowej konstrukcji naszego przesiewacza, instalacja w Państwa liniach produkcyjnych będzie łatwa i szybka. Dzięki szybkozwalniającym zaciskom, czas wymiany sit oraz konserwacji będzie zmniejszony do minimum.

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy