Indasol na targach Polagra-Tech w Poznaniu


Dziękujemy za wizytę na targach Polagra-Tech w Poznaniu


Targi POLAGRA-TECH

Na tegorocznych targach POLAGRA-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich byliśmy obecni na stoiskach naszych partnerów, firmy Russell Finex oraz Sesotec. Dziękujemy za odwiedzenie nas na stoiskach naszych partnerów podczas tegorocznych targów POLAGRA-TECH.


Przesiewacz wibracyjny Russell Finex Compact Sieve

Cieszymy się, że na stanowisku Russell Finex mogliśmy pokazać, jak działają przesiewacze wibracyjne do oddzielania zanieczyszczeń i ponadwymiarowych cząsteczek z produktów sypkich oraz płynnych oraz sita wibracyjne, które umożliwiają separację produktów na kilka frakcji, przy jednej operacji przesiewania. Specjalnie dla aplikacji płynnych, przedstawiony został również filtr samoczyszczących do oczyszczania cieczy z zanieczyszczeń produkcyjnych.


Separator optyczny Sesotec Captura FlowNa stanowisku firmy Sesotec przedstawiliśmy sorter optyczny, służący do usuwania zanieczyszczeń i ciał obcych najróżniejszego rodzaju. Dzięki zastosowanej technologii czujników optycznych urządzenie umożliwia wykrycie i usunięcie z dużą dokładnością niedoskonałości i wad w produkcie, takich jak: przebarwienia, zniekształcenia, defekty, uszkodzenia i inne.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych produktów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Indasol na stanowisku Russell Finex - targi Polagra-Tech 2016
Indasol na stanowisku firmy Sesotec - targi Polagra-Tech 2016
Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy