Dziękujemy za wizytę na targach Polagra-Tech w Poznaniu


Targi POLAGRA-TECH 2019 - dobra okazja do zaprezentowania aktualnej oferty


Targi POLAGRA-TECH

Targi POLAGRA-TECH 2019, są bardzo dobrą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty oraz spotkania i rozmowy z naszymi obecnymi klientami. Jest to również okazja do poznania nowych klientów, zainteresowanych naszymi rozwiązaniami. Postanowiliśmy skorzystać z niej, stąd nasza obecność Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Targi POLAGRA-TECH 2019

Odwiedzający stoisko mogli zobaczyć jak pracuje przesiewacz wibracyjny Russell Finex Compact Sieve. Ten przemysłowy przesiewacz wibracyjny przystosowany do pracy w linii produkcyjnej, charakteryzujący się wysoką efektywnością pracy, przesiewając wysokie wydajności proszków, granulatów, przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia. Maszyna wibracyjna może również być wyposażona w pułapkę magnetyczną, bezpośrednio umieszczoną pod sitem, tak aby dodatkowo zabezpieczyć Państwa produkt przed zanieczyszczeniami metalicznymi, np. pyłem metalowym.

Pokazaliśmy również separator wibracyjny służący do dzielenia produktów sypkich na frakcje – nawet 5 frakcji w jednym procesie przesiewania. Unikalne przemysłowe sito wibracyjne, opatentowana konstrukcja umieszczona na zawieszeniu gumowym, zapewnia wysokie wydajności i dokładność przesiewania, separowania i frakcjonowania. Przemysłowy separator wibracyjny, może być również stosowany z powodzeniem w aplikacjach mokrych, takich jak filtrowanie czekolady, oczyszczanie wody, filtracja olejów.

Aby zwiększyć wydajność przesiewania na oczkach sit mniejszych niż 1 mm, doskonałym rozwiązaniem jest system do ultradźwiękowego oczyszczania sit, który również można było obejrzeć na stoisku. Wymyślony i opatentowany przez Russell Finex, Vibrasonic Deblinding System (VDS), pomaga w przesiewaniu bardzo drobnych proszków, niejednokrotnie umożliwiając w ogóle przesiewanie, podwyższając znacznie wydajność przesiewania, nawet na oczku 20 micron. Przesiewanie mąki pszennej na oczku 630 micron, o wydajności 30 t/h, przesiewaczem o średnicy 1500 mm, przesiewanie mleka w proszku, oczko 2 mm, wydajność 8 t/h przesiewaczem wibracyjnym o średnicy 600 mm, to tylko niektóre z aplikacji, w których możemy pomóc.

Nie mogło również zabraknąć rozwiązania zapewniającego bezpieczeństwo Państwa produktów płynnych - filtr samoczyszczący, niezawodny w filtracji czekolady, miodu, oleju, karmelu, syropów, wody, wosku, farby oraz innych aplikacji mokrych. Kluczem do skutecznej pracy filtrów samoczyszczących jest ciągłe zapewnienie czystości i przepustowości wkładów filtrujących, dzięki systemom samoczyszczącym, dopasowywanym do wymogów konkretnych aplikacji. Zapewnia to bezobsługową pracę filtra. Problemy zapychania się, czy ciągłej wymiany wkładów filtrujących pozostają przeszłością. Filtracja w wysokich temperaturach, nawet do 250, w układach wysokociśnieniowych nie stanowi dla nas problemu.


Firma INDASOL, od kilku lat z sukcesem dostarcza również rozwiązania z zakresu:

  • mieszania, miksowania i homogenizacji cieczy
  • transportu, indukcji i dyspersji proszków w cieczach
  • transportu wibracyjnego
  • suszarni fluidalnych
  • uszczelnień wałów obrotowych
  • detekcji i separacji ciał obcych
Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy