Indasol na targach Polagra-Tech 2017 w Poznaniu


Dziękujemy za wizytę na targach Polagra-Tech w Poznaniu


Po raz kolejny gościliśmy na POLAGRA-TECH 2017, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Byliśmy obecni na stoiskach naszych partnerów, firmy Russell Finex oraz Sesotec. Dziękujemy za owocne i ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą dla Państwa przydatne.


Przesiewacz wibracyjny Russell Finex

Na stanowisku Russell Finex prezentowaliśmy uniwersalny przesiewacz wibracyjny do opróżniania worków 25 kg. Ten przesiewacz wibracyjny jest również wyposażony w pułapkę magnetyczną, aby dodatkowo zabezpieczyć Państwa produkt przed zanieczyszczeniami metalicznymi. Zaprezentowaliśmy również system do ultradźwiękowego oczyszczania sit, który pozwala na przesiewanie proszków o najniższych stopniach granulacji. Pokazaliśmy również sito wibracyjne służące do dzielenia produktów sypkich na frakcje – nawet 5 frakcji w jednym procesie. Nie mogło również zabraknąć rozwiązania zapewniającego bezpieczeństwo produktów płynnych - filtr samoczyszczący, niezawodny w filtracji czekolady, miodu, oleju, karmelu, syropów oraz wody i innych aplikacji mokrych.


Wykrywacz - detektor metali, ciał obcych X-RayNa stanowisku firmy Sesotec mogliśmy przedstawić technologie oddzielenia zanieczyszczeń w produkcie. Pokazaliśmy wykrywacz X-Ray, który jest w stanie wykryć zanieczyszczenia nie tylko metaliczne, ale również takie jak: plastik, kamyki, szkło, itp. Detektory rentgenowskie mają również dodatkowe funkcje, takie jak: liczenie produktów, odnajdywanie niedoskonałości, wykrywanie braków w opakowaniach oraz funkcję wagi. Doskonałą alternatywą lub uzupełnieniem powyższej technologii jest zastosowanie sortera optycznego, który dzięki rozpoznaniu różnicy kolorów i zawartości produktu jest w stanie oddzielić praktycznie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Nas stoisku mogli Państwo się dowiedzieć więcej o sorterze optycznym Captura. Cały czas powodzeniem naszych klientów cieszą się detektory indukcyjne, umożliwiające wykrycie i usunięcie zanieczyszczeń metalicznych. Detektory metali tego typu mogą występować w wielu formach i konfiguracjach, w zależności od potrzeb bezpieczeństwa produkcji naszych klientów. Od najbardziej powszechnych bramkowych detektorów metali po rurowe wykrywacze metali, grawitacyjne jak również pracujące w układzie ciśnieniowym.

Targi POLAGRA-TECH
Stanowisko Russell Finex - targi Polagra-Tech 2017
Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy