Suszarnie, chłodziarki fluidalne, przenośniki wibracyjne Carrier


Carierr - specjalista w projektowaniu i produkcji urządzeń produkcyjnych: podajniki wibracyjne, suszarki i chłodziarki fluidalne

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że firma INDASOL Industrial Solutions nawiązała współpracę ze światowym liderem w zakresie technologii suszarni fluidalnych oraz przenośników wibracyjnych. Tym samym staliśmy się wyłącznym przedstawicielem firmy Carrier Vibrating Equipment na rynku Polskim.


Carrier Vibrating EquipmentChłodziarka fluidalnaFirma Carrier, założona w 1950 r., jest znana na całym świecie z wyjątkowych innowacji w dziedzinie technologii stosowanych w maszynach wibracyjnych, od przenośników wibracyjnych po suszarnie i chłodziarki fluidalne. Carrier specjalizuje się w projektowaniu i produkcji takich urządzeń jak: podajniki wibracyjne, suszarki, i chłodziarki ze złożem fluidalnym, suszarki typu „Tornesh”, przenośniki wibracyjne spiralne, wytrząsarki, przesiewacze i inne urządzenia wibracyjne.

Od ponad 20 lat firma prowadzi swój europejski oddział w Belgii, gdzie mieści się magazyn części zamiennych, produkcja oraz dział inżynieryjny, projektów i konstruktorów maszyn. W swojej historii firma Carrier opracowała wiele urządzeń i technologii do przetwarzania wszelkiego rodzaju produktów, tak aby zaspokoić wyjątkowe i często indywidualne potrzeby szerokiego zakresu firm produkcyjnych. Większość maszyn tworzonych jest od początku, pod wymagania konkretnej aplikacji klienta.

Rozwiązania firmy Carrier można spotkać praktycznie w większości branż, w tym branży chemicznej, tworzyw sztucznych, odlewni, hut szkła, spożywczej, farmaceutycznej, materiałów wybuchowych, drewna, węgla, metali, złomu i recyklingu. Dzięki innowacyjności i stałemu dążeniu do doskonałości rozwiązań, firma Carrier opracowała (i nadal rozwija) unikatowe rozwiązania i technologie dla szerokiego zakresu klientów i ich potrzeb produkcyjnych.


Współpraca INDASOL Industrial Solutions z firmą Carrier

Przenośnik wibracyjnyDla firmy INDASOL Industrial Solution, współpraca z firmą Carrier to kolejny krok, który pozwoli nam zaspokoić potrzeby naszych partnerów w zakresie procesowania produktu pod kątem zmiany właściwości termicznych oraz kontroli wilgotności – w przypadku technologii suszarni fluidalnych. Dodatkowym rozwiązaniem, które będziemy mogli zaproponować naszym obecnym jak również nowym klientom, dzięki współpracy z nowym partnerem, będzie transport wibracyjny, za każdym razem dobierając maszynę do konkretnych parametrów aplikacji.

Na całym świecie pracuje tysiące maszyn dostarczonych przez firmę, blisko setka na rynku europejskim, mamy również maszyny pracujące aktualnie w Polsce, m.in. w branży spożywczej, np. transport wibracyjny cukru, branży chemicznej (suszenie i transport kauczuku), podajniki wibracyjne w branży drzewnej.

Skontaktuj się

Skontaktuj się

+48 607 116 264


xbagnxg@vaqnfby.cy